Mikuláš v Komunitním centru Bedřiška

  • Napsal Vedení
  • Vytvořeno: 28. listopad 2016

Vážení a milí uživatelé,

 

máme pro Vás tajnou, ale zaručenou informaci. Přijde nás 5.12.2016 navštívit  do Komunitního centra Bedřiška Mikuláš, a to mezi 15:30 a 17:00 hodinou

Akce je určena pouze pro děti a mládež z lokality Bedřiška. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

 

S pozdravem

pracovníci organizace Bílý nosorožec, o.p.s.

Komunitní centrum Bedřiška pro rok 2015 ukončilo provoz, k dispozici opět od ledna 2016

  • Napsal Markéta Bartáková
  • Vytvořeno: 21. prosinec 2015

Vážení uživatelé,

Komunitní centrum Bedřiška ukončilo pro tento rok svůj provoz, probíhají  zde i opravy ze strany Úřadu městského obvodu Mariánské hory a Hulváky. Dětem byl v prosinci 2015 nabídnut náhradní program. Těšíme se na Vás opět v novém kabátě v průběhu ledna 2016, o přesném termínu Vás budeme informovat.

 

Přátelské setkání s obyvateli lokality Bedřiška

  • Napsal Super User
  • Vytvořeno: 22. květen 2015

Dne hechizos para solteros 18. 5. 2012 proběhlo v lokalitě Bedřiška „Přátelské setkání s obyvateli na téma další existence Komunitního centra Bedřiška“ a to od 15:00 hod. spojené s opékáním párků. Akce se účastnili místní, členové občanského sdružení „Osada Bedřiška“ a zástupci Magistrátu města Ostrava, z jehož rozpočtu je KC v roce 2012 financováno. Místní měli možnost vyjádřit se k tomu, jak jsou spokojeni s fungováním KC Bedřiška, zda v jeho činnosti vidí smysl, jak si představují další vývoj a zejména své zapojení. Účast byla nižší, než jsme očekávali, vliv mimo jiné mohla mít i přítomnost médií. Zástupci organizace Bílý nosorožec, o.p.s. opětovně zdůraznili, že pokud má centrum ve své činnosti i nadále pokračovat, je nezbytné zapojení místních a zejména občanského sdružení, které přislíbilo již v době budování centra podporu. Cílem ze strany organizace je podpořit zejména místní komunitu, její motivaci ke změnám a svépomoci. Organizace má na provoz KC finanční zdroje do konce srpna 2012, následná činnost se bude odvíjet od rozhodnutí vedení organizace a zejména vývoje spolupráce s občanským sdružením. Výstupem z pátečního setkání je výjadřený souhlas zúčastněných místních obyvatel s tím, aby organizace provozovala Komunitní centrum Bedřiška i nadále.


follow link Viz článek, zdroj: Deník, sobota 19. května 2012