Omezení provozu KC Bedřiška

  • Napsal Vedení
  • Vytvořeno: 18. prosinec 2017

index Vážení uživatelé,

look at more info  

YOURURL.com KC Bedřiška bude od 18.12.2017 do poloviny ledna 2018 uzavřeno. Těšíme se na Vás opět ve druhé polovině ledna 2018.

Přejeme krásné a klidné Vánoce a Štastný Nový rok 2018

 

Bílý nosorožec, o.p.s.

17.3.2017 Komunitní centrum Bedřiška uzavřeno

  • Napsal Vedení
  • Vytvořeno: 8. březen 2017

Vážení uživatelé KC Bedřiška,

dovolujeme si oznámit, že KC Bedřiška bude v pátek 17.3.2017 bude uzavřeno z důvodu konání sanitárního dne v sídle organizace, kterého se účastní všichni pracovníci.

 

Děkujeme za pochopení.

Za tým organizace Bílý nosorožec, o.p.s.

Markéta Bartáková

Mikuláš v Komunitním centru Bedřiška

  • Napsal Vedení
  • Vytvořeno: 28. listopad 2016

Vážení a milí uživatelé,

 

máme pro Vás tajnou, ale zaručenou informaci. Přijde nás 5.12.2016 navštívit  do Komunitního centra Bedřiška Mikuláš, a to mezi 15:30 a 17:00 hodinou

Akce je určena pouze pro děti a mládež z lokality Bedřiška. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

 

S pozdravem

pracovníci organizace Bílý nosorožec, o.p.s.

Komunitní centrum Bedřiška pro rok 2015 ukončilo provoz, k dispozici opět od ledna 2016

  • Napsal Markéta Bartáková
  • Vytvořeno: 21. prosinec 2015

Vážení uživatelé,

Komunitní centrum Bedřiška ukončilo pro tento rok svůj provoz, probíhají  zde i opravy ze strany Úřadu městského obvodu Mariánské hory a Hulváky. Dětem byl v prosinci 2015 nabídnut náhradní program. Těšíme se na Vás opět v novém kabátě v průběhu ledna 2016, o přesném termínu Vás budeme informovat.

 

Přátelské setkání s obyvateli lokality Bedřiška

  • Napsal Super User
  • Vytvořeno: 22. květen 2015

Dne http://www.ivst-vz.de/?debin=bin%C3%A4re-optionen-kraken binäre optionen kraken 18. 5. 2012 proběhlo v lokalitě Bedřiška „Přátelské setkání s obyvateli na téma další existence Komunitního centra Bedřiška“ a to od 15:00 hod. spojené s opékáním párků. Akce se účastnili místní, členové občanského sdružení „Osada Bedřiška“ a zástupci Magistrátu města Ostrava, z jehož rozpočtu je KC v roce 2012 financováno. Místní měli možnost vyjádřit se k tomu, jak jsou spokojeni s fungováním KC Bedřiška, zda v jeho činnosti vidí smysl, jak si představují další vývoj a zejména své zapojení. Účast byla nižší, než jsme očekávali, vliv mimo jiné mohla mít i přítomnost médií. Zástupci organizace Bílý nosorožec, o.p.s. opětovně zdůraznili, že pokud má centrum ve své činnosti i nadále pokračovat, je nezbytné zapojení místních a zejména občanského sdružení, které přislíbilo již v době budování centra podporu. Cílem ze strany organizace je podpořit zejména místní komunitu, její motivaci ke změnám a svépomoci. Organizace má na provoz KC finanční zdroje do konce srpna 2012, následná činnost se bude odvíjet od rozhodnutí vedení organizace a zejména vývoje spolupráce s občanským sdružením. Výstupem z pátečního setkání je výjadřený souhlas zúčastněných místních obyvatel s tím, aby organizace provozovala Komunitní centrum Bedřiška i nadále.


rencontre femme africaine au quebec Viz článek, zdroj: Deník, sobota 19. května 2012