cherche femme pour mariage en belgique

rencontre non serieuse  

Projekt „Cesta ke zvýšení uplatnitelnosti na trhu práce“

YOURURL.com (zkráceně „Integrace“)

http://www.ekichronicles.com/?pityr=dating-singles-app&8f8=52 Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR.

 

bekanntschaften eichstУЄtt Zahájení realizace projektu: 01.12.2009, v roce 2010 pokračující projekt

https://dunkl.co.at/deposti/6657 Předpokládané datum ukončení realizace projektu: 30.11.2011

الخيارات الثنائية من الناحية القانونية Realizátor: Bílý nosorožec, o. p. s.,

http://tinhot24h.vn/bibisi/51 Partner: Vzájemné soužití, o.s.

Projekt je zaměřený na integraci sociálně vyloučených skupin na trh práce (příslušníci etnických menšin, osoby z jiného sociokulturního prostředí, osoby se zdravotním postižením, žijícím v Ostravě a blízkém okolí)

Projekt řeší problematiku komplexně od vyhledání a oslovení klienta v sociální exkluzi až ke zlepšení přístupu k pracovním příležitostem a postupnému řešení nejvážnějších problémů. Všechny aktivity projektu směřují k zvýšení uplatnitelnosti na trhu práce (motivačně aktivizační kurz, rekvalifikace, kurzy PC, zprostředkování kontaktu se zaměstnavateli, realizace poradny)- více viz projekty 2009.

Projekt je v realizaci. Se zájemci jsou sepisovány Dohody o účasti v projektu. Zájemci o rekvalifikaci, kteří splní vstupní podmínky, budou zařazeni do rekvalifikačních programů.

Kontakty a místo realizace

Bílý nosorožec, o.p.s., Sociálně aktivizační centrum, Ladislava Ševčíka 420/26, Ostrava Mariánské Hory a Hulvák (zastávka Prostorná)
Bc. Marcel Palovčík, koordinátor pro práci s cílovou skupinou (774 789 843),
Mgr. Jana Doleželová, sociální pracovník (774 789 831),

Vedení projektu


Mgr. Martina Salamonová, manažer projetku, 774 774 637
Mgr. Markéta Grecmanová, fin. manažerka, 774 774 639

read what he said Email projektu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pracovníci projektu ze strany partnera – Vzájemné soužití, o.s.
Dáša Suchánková (terénní sociální pracovník), tel. 777 933 155, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předfinancování projektu bylo zajištěno s pomocí dotace z rozpočtu statutárního města Ostrava“. Účelová dotace č. 2240/SP/2010/SVZ tak poskytla prostředky na úhradu úroků z poskytnutého úvěru na předfinancování projektu „INTEGRACE“.