see url Dne 3. června se uskutečnila Talentová soutěž s názvem „Ukažme, co umíme“. Akci pořádala organizace Bílý nosorožec, o.p.s. k příležitosti 10. výročí svého vzniku, a to pod záštitou zpěvačky Lucie Hrůzové, s jejíž podporou se mohla konat v Multižánrovém centru Cooltour na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Akce byla, mimo jiné, zahájena také prezentací vývoje organizace v horizontu deseti let.

http://www.topcanon.fr/figase/opie/8692
Svůj talent ukázalo celkem 16 vystupujících ze spolupracujících organizací (Společně Jekhetane, o.p.s., Centrom o.s., Pavučina o.p.s., Bílý nosorožec, o.p.s., Dětský domov Čeladná, Vzájemné soužití, o.p.s., Armáda Spásy a KC Maják v Orlové). V pětičlenné porotě zasedla Veronika Navrátilová, která zastupovala jednoho ze sponzorů akce, dále Mgr. Lucie Škvaridlová, koordinátorka soc. začleňování Magistrát města Ostrava, vítězka Hlasu Československa 2014 Lenka Hrůzová, tanečník David Janáček a zástupce naší organizace Dáša Suchánková. Porota svědomitě hodnotila talent všech účinkujících, kteří získali za svou účast řadu drobných cen, dále byli vyhlašováni vždy tři nejlepší soutěžící ve dvou soutěžních kategoriích. V kategorii „jednotlivec“ obdržela první místo Aneta Lešková a získala tak za svůj zpěv hlavní cenu, kterou byl mobilní telefon. V kategorii „skupina“ se umístily dívky z NZDM Zárubek (Vzájemné soužití, o.p.s.) se svým Romským čardášem a mohly se tak těšit z hlavní ceny, kterou byl tablet.

http://advocation.ca/?biorerbiorere=rencontre-phrase&803=ed
Vedle soutěžních představení své umění předvedli také pozvaní hosté, kterým tímto velice děkujeme. Zpěvačka Lenka Hrůzová zazpívala dvě skladby, stepařské sólo vystoupení předvedl Mistr České republiky pan Miroslav Spáčil a na závěr svým tanečním vystoupení roztancoval publikum David Janáček s dalšími pozvanými tanečníky.

Pro účinkující byl připraven bohatý raut a sponzorské dary věnovaly firmy Disam RT s.r.o., Profiterm Morava s.r.o. a Profiterm Facility, a.s., Fair Credit International SE, Josef Ničman, System Control s.r.o., Václav Tvarůžka, Lenka Hrůzová a Barbora Michlová.

click
Velké poděkování patří nejen sponzorům, kteří tak připravili možnost věnovat krásné a hodnotné ceny do soutěže, ale také porotě, hostům, všem účinkujícím, kteří ukázali, že talent jim opravdu nechybí. V neposlední řadě patří poděkování také týmu organizace, zejména pak Báře Michlové, která akci zajišťovala a Lukáši Šarinovi, který se, ač je svou profesí sociální pracovník, výborně ujal role moderátora a celou akcí nás provázel.

emotional affair married woman single man  

source site